Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac
Novinka

Thermacell - SET - prístroj+náhradné náplne+puzdro s klipom69,90€

Popis produktu

Viacsmerová odparovacia mriežka
Ovládanie jednou rukou s tichou mechanikou
Zabudovaná lišta príslušenstva
Konštrukcia je nárazuvzdorná
Prenosný, nehlučný a bez zápachu
Ideálne pre rybárčenie, lov, karavan, kempovanie

Účinne odpudzuje komáre vytvorením ochranného pásma o ploche 21m². MR300 odpudzovač je možné vziať prakticky kdekoľvek von, aby odpudil otravné komáre a zastavil ich skôr, ako vás štipnú alebo budú obťažovať. MR300 je najnovší prenosný odpudzovač komárov Thermacell, ktorý sa môže pochváliť novými a vylepšenými funkciami. Medzi nové funkcie patria: Tiché zapaľovanie, Viacsmerová odparovacia mriežka, Vylepšená ergonómia a Systém upevnenia príslušenstva.

Technická špecifikácia

Aktívna zložka: D-cis / trans alletrín
Rozmery: 78 x 198 x 55mm
Model: MR300G
Náplň: R4, E4, R10

Náterové odpudzovače proti komárom poskytujú presvedčivé krycie vône pre účinné odpudenie komárov. Vôňa pižmovky maskuje ľudské pachy až na 4 hodiny. Jedna náplň obsahuje 3 ks hmyzieho odpudzovača a 1 butánový zásobník, celkovo 12 hodín odpudivosti a vône na ochranu pred hmyzom. Celý balík poskytuje 48 hodín odpudivosti a vône (12 rohoží a 4 kazety). Butánové kazety je možné skladovať dlhší čas. Zásobník butánu sa môže používať na krátke časové obdobie. Vhodné pre všetky modely Thermacell.


Puzdro Thermacell poskytuje pohodlný spôsob prepravy vášho odpudzovača na komárov Thermacell. Umožňuje jednoduchú výmenu kazety bez odstránenia spotrebiča z puzdra. Puzdro umožňuje jednoduché upevnenie na batoh alebo pás s priloženým popruhom a sponou. Obsahuje vrecká pre náhradné náplne. (Spotrebič nie je súčasťou balenia).

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj