Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Termovízna predsádka NITEHOG TIR-M50XC Caiman x core4 499,00€ 5 995,00€

Jedine u nás Vám ponúkame osobný dovoz optiky priamo k Vám domov pri nákupe nad 1 900€. Optiku Vám nastavíme a osobne odprezentujeme jej použitie.
kupujte na spátky

Popis produktu

Popis produktu

S novým multifunkčným termovíznym prístrojom TIR-M50 Caiman môžete pozorovať lepšie detaily. Osvedčená 17 mikrometrová rozstupová vzdialenosť mikrobolometra vylepšuje kvalitu farebného obrázka a umožňuje vynikajúcu viditeľnosť v úplnej tme, vlhku a hmle.

Dusíkom naplnený TIR-M50 Caiman je CNC frézovaný z horčíka a je vybavený vysokokvalitnými nemeckými šošovkami. Komplexná výroba a kontrola každého jedného kusu zaručujú kvalitu a spoľahlivosť. Môže sa použiť ako ručný monokulár so štvornásobným digitálnym zväčšením a ako predsádka. Voliteľný svorkový adaptér umožňuje rýchlo a ľahko umiestniť zariadenie napríklad do ďalekohľadu, videokamery alebo kamery. Na zariadenie sa poskytuje továrenská záruka 5 rokov od dátumu zakúpenia!


Rozlíšenie jadra

640 x 480 Pixel
17 μm Pixel Pitch

Šošovka

50 mm

Zoom

1 x optical / 4 x digital Zoom

Obrázkova pamäť

20 

Napájanie

2x CR123

Warranty

5 years

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj