Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac
  • Termovízia Dedal Venator

Termovízia Dedal Venator5 999,00€

Jedine u nás Vám ponúkame osobný dovoz optiky priamo k Vám domov pri nákupe nad 1 900€. Optiku Vám nastavíme a osobne odprezentujeme jej použitie.
kupujte na spátky

Popis produktu

Tepelne stabilizované presné asférické šošovky

 

Optická schéma obsahuje asférické germániové komponenty a je uznávaná vďaka vysokému svetelnému výkonu a kvalite obrazu obmedzenej difrakciou, ktorá je konzistentná v celom zornom poli. Konštrukcia objektívu poskytuje presný pohyb všetkých vnútorných prvkov a dokonalú ostrosť obrazu vo všetkých zaostrovacích a teplotných rozsahoch.

DLC povlak šošovky zaisťuje vysoký prenos IR svetla a chráni povrchy pred poškriabaním a poškodením.

 

Moderný IR senzor

 

Puškohľad je postavený na modernom nechladenom infračervenom senzore s rozlíšením 384 × 288 pixelov a veľkosťou pixelov 17 mikrónov. Obnovovacia frekvencia 50 Hz poskytuje ostré obrázky rýchlo sa pohybujúcich cieľov bez rozmazania. Tepelná citlivosť (NETD) dosahuje 0,06 (1/15) ° K

 

Patentované metódy spracovania digitálneho obrazu

 

Patentovaný softvér a originálne algoritmy digitálneho spracovania obrazu obsahujú: jedinečný systém dynamického nastavenia kontrastu, automatickú korekciu jasu a kontrastu, ktorý nevyžaduje, aby užívateľ reagoval na meniace sa podmienky prostredia, a systém malých prvkov s podrobnosťami o cieli aj pozadie, ktoré nie je ovplyvnené ich teplotným rozdielom. Všetky tieto funkcie uľahčujú vytváranie tepelných podpisov s rozlíšením posunutým až na doraz.

 

Systém automatickej kalibrácie senzora

 

Automatický kalibračný systém senzorov bez uzávierky trvalo optimalizuje výkon senzora v meniacich sa podmienkach pozorovania a neodvádza pozornosť strelca pri manuálnom nastavovaní, ovládaní alebo opätovnej kalibrácii. Je úplne bez hluku a je najvhodnejší na nepretržité pozorovanie.

 

Pohodlie pri pozorovaní a bezpečnosť streľby

 

Okulár puškohľadu má veľkú výstupnú pupilu, ktorá poskytuje pohodlie a nepretržité pozorovanie bez namáhania očí, takže sa oko pozorovateľa môže posunúť z optickej osi zariadenia bez straty obrazu. Bezpečnosť streľby pri vysokých kalibroch (.338 LM, .408 CheyTac a .50 BMG) je zaručená dlhým odľahčením očí.


Upozornenie: Použitie prístrojov pre nočné videnie a termovíziu na lov je podľa zákona 190/2003Z.z.§ 4.odst. 4b. na území SR  zakázaný.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj