Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Puškohľad SWAROVSKI - Z8i 2,3-18x56 SR P3 120,00€

Jedine u nás Vám ponúkame osobný dovoz optiky priamo k Vám domov pri nákupe nad 1 900€. Optiku Vám nastavíme a osobne odprezentujeme jej použitie.
kupujte na spátky

Popis produktu

VŠETKO ČO POTREBUJETE PRE LOV A EŠTE VIAC

Puškohľad Z8i 2,3-18x56 SR P poskytuje ostrý obraz dokonca aj v zlých svetelných podmienkach a za súmraku. Vysoká miera zväčšenia a presnosť detailov prinášajú pôsobivú presnosť aj na dlhé vzdialenosti.

8x ZOOM SECOND TO NONE

Optický puškohľad Z8i úplne predefinuje výkon s 8-násobným zoomom a vynikajúcou optikou. Jeho optimálne rozpoznanie detailov je impozantné, založené na vysokom zväčšení, nekompromisnej definícii obrazu v celom zornom poli a výnimočnom pohodlí pri sledovaní, čo umožňuje rýchle zacielenie

NEOBMEDZENÁ VERSATILITA

Zariadenie Z8i je impozantne všestranné vďaka flexibilnej, ľahko pripojiteľnej balistickej veži a jej silnému 8-násobnému priblíženiu. Puškohľad, ktorý vyhovuje každému poľovníkovi.


PERFEKTNÝ DIZAJN

Štíhla 30-mm (1,2-palcová) centrálna trubica. Dokonalá ergonomická osvetľovacia jednotka a veľké ovládacie prvky umožňujú jej rýchlu a spoľahlivú manipuláciu.


Napísať recenziu

               
* Povinný údaj

Súvisiace produkty