Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

PUŠKOHĽAD LEICA PRS 5-30X56I2 700,00€

Jedine u nás Vám ponúkame osobný dovoz optiky priamo k Vám domov pri nákupe nad 1 900€. Optiku Vám nastavíme a osobne odprezentujeme jej použitie.
kupujte na spátky

Popis produktu

Presný puškohľad pre streľbu na dlhé vzdialenosti

„Nový puškohľad PRS 5-30x56i je voľbou pre streľbu na veľké vzdialenosti. Čistý dizajn, užívateľsky prívetivé ovládanie a intuitívne potešenie z krištáľovo čistej optiky – to je PRS. “

Julian Burczyk, produktový manážér športovovej optiky


Pokiaľ ide o presnosť na diaľku, strelci na veľké vzdialenosti sa môžu spoľahnúť na nekompromisnú technológiu nového modelu Leica PRS 5–30 x 56i. Jeho veľkorysý rozsah zväčšenia od 5x do 30x ponúka široké možnosti použitia – v rôznych vzdialenostiach a za najťažších podmienok. Vďaka kvalitným kovovým komponentom je PRS 5–30 x 56i extrémne robustný a presný, zatiaľ čo výkonná optika poskytuje priepustnosť svetla viac ako 90%, ako aj zobrazenie s vysokým kontrastom. Strelec sa môže plne sústrediť na cieľ – zaisťuje optimálny výkon pre športovú streľbu na veľké vzdialenosti.

Prispôsobenie

Optimálny výkon a presnosť pre športovú streľbu na veľké vzdialenosti.

Rýchle prepínanie medzi rôznymi vzdialenosťami pri zachovaní maximálneho prehľadu: to umožnuje nová otočná vežička puškohľadu Leica PRS. Stupnica veže môže byť vynulovaná bez použitia nástrojov. Okrem toho funkcia „nulového zastavenia“, ktorú je možné podľa potreby aktivovať alebo deaktivovať, ponúka maximálnu flexibilitu a individuálne nastavenie pomocou zabudovaného nástroja.

Štedrý puškohľad

Špecialista na ohniskovú rovinu s dlhým dosahom spoločnosti Leica so zväčšením 6x.

Vybavený 6x zväčšením a rozsahom zväčšenia 5x až 30x, Leica PRS zaručuje maximálnu flexibilitu a je dokonale vhodný pre všestranné použitie na veľké vzdialenosti. Pri maximálnom zväčšení (30x) poskytuje optika puškohľadu pôsobivé detaily, čo vám pri určovaní vášho cieľa poskytuje rozhodujúcu výhodu.

Robustná a praktická presnosť

Opakovateľné, odolné a presné: Odolné materiály a kvalitné spracovanie zaručujú optickú a mechanickú presnosť až do najmenších detailov a bezpečnú manipuláciu v každej situácii. Všetky komponenty sú navrhnuté tak, aby spoľahlivo odolali všetkým požiadavkám na dlhé vzdialenosti a vždy poskytovali špičkový optický výkon.


6-násobné priblíženie (zoom)
Veľmi flexibilný a univerzálny rozsah použitia. Ideálne pre streľbu zblízka a aj na veľkú diaľku.

30-násobné zväčšenie
Vysoké zväčšenie umožňuje snímanie vo vysokom dosahu.

> 100 MOA výšková dráha
S cca. 320 kliknutí o 0,1 mil. Cieľová veža dáva dostatok pohybu pre naj kalibrovšie kalibre a príslušné vzdialenosti.

Nulovanie veží bez nástroja
Potrebné úpravy je možné vykonať v každej situácii bez ďalších nástrojov. S pákou na zdvíhanie je manipulácia veľmi jednoduchá a pohodlná.

Nulové zastavenie
Môže byť aktivované alebo deaktivované. Nastavenie je možné vykonať individuálne. Ak chcete, môžete sa vrátiť späť na nulu.

Slnečná clona na výstupnú pupilu a taktická páčka
V rámci balenia. Obe môžu byť nainštalované alebo odstránené. Zaručuje pohodlné použitie rozsahu v náročných situáciách.

Kríž L-PRB
Táto sieťka (kríž), vyvinutý špeciálne pre športovú streľbu na veľké vzdialenosti, obsahuje značky na „vianočný stromček“, hrúbku nitkového kríža 0,4 cm, stredový kruh 1 cm a pomocné značky v intervaloch 10 a 2 cm. Je k dispozícii v osvetlenej alebo neosvetlenej verzii.

Pokrytie v cm pri 10-násobnom zväčšení a 100 m vzdialenosti.


Obsah balenia:
– Leica PRS 5-30x56i
– Slnečná clona
– Taktická páčka na nastavenie priblíženia
– Nástroj pre páčku
– Čistiaca utierka na šošovky

Priemer predných šošoviek56 mm
Výstupná pupila9 – 2 mm
Očný reliéf (vzdialenosť zariadenia od oka)> 90 mm
Svetelnosť> 90 %
Zorné pole pri max. zväčšení1.3 m (m/100m)
Zorné pole pri min. zväčšení8.2 m (m/100m)
Dĺžka365 mm
Paralaxanastaviteľná, 20 m do nekonečna
Zoom6x
Ohnisková rovina1. ohnisková rovina
Zámerný krížL-4a, Ballistic, PRB
Montáž34 mm krúžky
Osvetlenie krížaBodka / mierka, 4 h
Rozsah nastavenia sietnice (nadmorská výška a vietor)320 / 180 cm, 32/18 Mil (100 m)
Povlak objektívuAquaDura®
Závit filtra prednej šošovkyM 62 x 0.6 mm

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj