Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Puškohľad Swarovski Optik DS 5-25x52 P3 999,00€

Jedine u nás Vám ponúkame osobný dovoz optiky priamo k Vám domov pri nákupe nad 1 900€. Optiku Vám nastavíme a osobne odprezentujeme jej použitie.
kupujte na spátky

Popis produktu

Začnite používať chytré digitálne technológie

Swarovski optik prináša digitálnu inteligenciu – Prehľadový displej puškohľadu dS zobrazuje kľúčové údaje merania v reálnom čase do zorného poľa lovca bez akýchkoľvek rušivých prvkov.

Automatický zámerný bod – Ešte nikdy nebolo jednoduchšie sústrediť sa na kľúčové prvky lovu. Puškohľad dS automaticky zobrazuje správny zámerný bod a zohľadňuje vzdialenosť, tlak vzduchu, teplotu a uhol.

Individuálne prispôsobiteľné – Pomocou svojho chytrého telefónu môžete puškohľa dS presne prispôsobiť svojim osobným balistickým údajom. Taktiež si môžete prispôsobiť prehľadový displej.

Vynikajúce optické vybavenie.

Overené optické vybavenie ponúka 5 násobný zoom, založený na štandardoch spoločnosti Swarovski optik, ktorý je možné pri love použiť spoločne s elektronickým vybavením alebo bez neho.

Štíhly tvar.

Skutočná veľkosť sa skrýva vo vnútri puškohľadu. Puškohľad dS predstavuje kombináciu digitálnej inteligencie a atraktívneho vzhľadu.

Správny zámerný bod.

Jednoducho stisnutím tlačítka odmeriate presnú vzdialenosť. Okamžite sa automaticky zobrazí presný zámerný bod, ktorý zohľadňuje nastavenie zväčšenia, tlak vzduchu, teplotu aj uhol. Už nemusíte pred streľbou vykonávať ručné nastavenia puškohľadu.

Jednoduché používanie.

„Inteligentný puškohľad“ označuje že je použitie puškohľadu extrémne jednoduché. Vďaka rozhrania Bluetooth môžete pomocou aplikácie jednoducho preniesť balistické údaje.

Prehľadový displej.

Prehľadový displej s vysokým rozlíšením vám jasne poskytne všetky relevantné údaje týkajúce sa lovu, v reálnom čase a bez akýchkoľvek rušivých prvkov.

dS – D ako Digitálny

Spoločnosť Swarovski optik po prvý krát spojila optické vlastnosti analógového puškohľadu s kľúčovými výhodami digitálneho puškohľadu.

Zastavovací efekt

Puškohľad automaticky zobrazuje energiu prenesenú do cieľa pri zásahu na odmeranú vzdialenosť ( v jouloch ). Obrázok na displeji možno zapnúť alebo vypnúť pomocou aplikácie.

Vzdialenosť

Kľúčová výhoda: Puškohľad dS presne meria vzdialenosť, ktorú možno v aplikácii nastaviť na metre alebo yardy.

Rýchlosť vetra

Pomocou aplikácie v inteligentnom telefóne si môžete vybrať medzi dvoma rýchlosťami vetra a medzi metrickými alebo imperiálnymi jednotkami.

Správny zameriavací bod a značka výškovej korekcie

Jednoducho stlačením tlačítka odmeriate presnú vzdialenosť. Okamžite sa automaticky zobrazí presný zámerný bod., ktorý zohľadňuje nastavenie zväčšenia, tlak vzduchu, teplotu aj uhol. Intervaly značiek výškovej korekcia sú vypočítané na základe vzdialenosti a balistických údajov zbrane. Značky výškovej korekcie je možné samostatne vybrať pomocou aplikácie.

Osobné balistické údaje:

Na puškohľade už nemusíte robiť žiadne ručné úpravy nastavenia. K výpočtu zameriavacieho bodu budú použité osobné balistické údaje pre danú kombináciu zbrane a streliva, ktoré sú určené pre priebeh nastreľovania. Osobné údaje môžete zadať pomocou aplikácie pre telefóny. Výsledok predstavujúci vypočítanú balistickú krivku bude prenesený priamo do puškohľadu dS.

Osobné nastavenie:

Použitie metrov alebo yardov, nastavenie bočného vetra pre značky výškovej korekcie (dostupné možnosti sú 3/6 m/s alebo 5/10 m/s vždy od 90°), dĺžka zobrazenia 40, 60, alebo 80 sekúnd, alebo malé, stredné alebo veľké zobrazenie bodu a šírky zdvihu. Všetky tieto nastavenia môžete konfigurovať podľa osobnej preferencie a požiadavok prostredníctvom aplikácie.

Technické parametre:

Zväčšenie

5 – 25x

Efektívny priemer šošovky objektívu

48 – 52mm

Priemer výstupnej pupily

9,6 – 2,1mm

Vzdialenosť výstupnej pupili

95mm

Zorné pole m/100m

7,3 – 1,5

Zorné pole

4,2 – 0,84°

Zorné pole oka

21,5°

Vyrovnanie dioptrií

-3 - +2dpt

Korekcia bodu zásahu / kliknutie mm/100m

7

Kompenzácia paralaxy

50 - ∞

Závit pre pripojenie filtra objektívu

M63 x 0,75

Dĺžka

403mm

Hmotnosť

1090g

Priemer stredového tubusu

40mm

Vodotesnosť

4m pod hladinou

Funkčná teplota – elektronika

-10 - +55°C

Funkčná teplota – mechanika

-20 - +55°C

Skaldovacia teplota

-30 - +70°C

Max. rozsah nastavenia výškovej/ stranovej korekcie m/100m

1,2 / 0,7

Výškové nastavenie displeja hore a dolu pri 25xzväčšení m/100m

0,13 / 0,47

Bočné nastavenie displeja vľavo/vpravo 25x zväčšenie m/100m

0,22 / 0,22

Displej

LcoS, monochromatické

Dĺžka zobrazenia aplikácie dS Configurator

40 / 60 / 80

Upozornenie časového limitu displeja

10

Úroveň jasu displeja

64

Dĺžka zobrazenia osvetlenej osnovy

40 / 60 / 80

Rozsah merania

30 – 1375

Presnosť merania

+ / - 1m

Doba merania

≤ 0,7s

Merný uhol

+ / - 60°

Max. korekcia zámerného bodu

1024

Laser

Trieda 1 EN/FDA

Konverzia yd/m

Yard / meter

Batéria

CR123

Rozšírenie programu (aplikácie )

Aplikácia dS Configurator

operačný systém

Bluetooth

Min. Rozsah rozhrania

2

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj