Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Predsádka Dedal 555 gen3 Onyx6 099,00€

Jedine u nás Vám ponúkame osobný dovoz optiky priamo k Vám domov pri nákupe nad 1 900€. Optiku Vám nastavíme a osobne odprezentujeme jej použitie.
kupujte na spátky

Popis produktu

Vysoká kvalita obrazu v celom zornom poli

 

Špeciálna optická schéma šošovky objektívu a okuláru vedie k skresleniu obrazu s vysokým rozlíšením v celom zornom poli a umožňuje tak kompatibilitu s vysokým rozlíšením a zväčšeniami (až 12 ×).

 

Udržiavanie stredného bodu nárazu

 

Nástavec na nočné videnie Dedal-555 zachováva stredný bod dopadu denného ďalekohľadu. Clip-on objektív je vybavený vnútorným zaostrovacím systémom, ktorý úplne eliminuje posun MIP po preostrení.

Zachovanie celodenných funkcií ďalekohľadu

Nástavec na nočné videnie Dedal-555 nemá žiadny vplyv na stredný bod dopadu dennej optiky, ktorý je pripevnený k puške alebo z nej odstránený. Zachováva všetky taktické možnosti denného puškohľadu, ako napríklad: B. optické zväčšenie so zoomom, balistické a veterné úpravy, poloha výstupnej pupily a nízka výška optickej osi zariadenia vzhľadom na hlaveň pištole. To všetko výrazne zvyšuje presnosť záznamu a pohodlie pri používaní systému za rôznych svetelných podmienok.

 

Veľká výstupná pupila

 

Veľká výstupná pupila umožňuje použitie tohto klipu s puškohľadmi s veľkým zväčšením (až 12 ×). Okulár s klipom poskytuje obraz s vysokým rozlíšením bez skreslenia a aberácií v celom zornom poli.

Mechanizmus korekcie MIP

Nacvakávací nadstavec Dedal-555 je vybavený integrovaným korekčným mechanizmom MIP, pomocou ktorého je možné vykonať nastavenie MIP z dôvodu možnej nerovnováhy zbraní. V prípade potreby sa taká korekcia vykoná raz počas nulovania.

Zelená fluorescenčná farba (luminofor)

V letnom lese alebo na poli ponúka tradičný zelenožltý fluorescenčný materiál dlhšiu detekčnú a detekčnú vzdialenosť, pretože pre tento spektrálny rozsah sú najvhodnejšie naše oči. V zime čiernobiely fluorescenčný materiál ponúka najlepší pozorovací komfort a znižuje únavu očí. 

 

Manuálne nastavenie jasu

 

Ručné nastavenie jasu minimalizuje jemné zrnká šumu v obraze pre maximálne pohodlie pre diváka. Táto funkcia je obzvlášť užitočná pri dlhších pozorovacích obdobiach s meniacimi sa poveternostnými podmienkami. Svetlejší obrázok znamená lepšiu identifikačnú oblasť. Nižší jas umožňuje oku rýchlo sa prispôsobiť okolitej tme.

Automatické ovládanie jasu

Všetky zariadenia na nočné videnie a puškohľady od spoločnosti Dedal-NV majú integrovanú funkciu automatického ovládania jasu a ochranu pred jasným svetlom pred kontaktom s výkonným zdrojom svetla. IIT automaticky udržiava nastavený jas pri zmene svetelných podmienok.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj