Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Čelovka OLIGHT H16 Wave 500 lm71,95€

Popis produktu

  • Napájanie prostredníctvom vstavanej vysokokapacitnej dobíjacej lítiovej batérie
  • Maximálny dosvit až 100m
  • Bezdotykové ovládanie pohybom ruky
  • Špeciálne navrhnutý difuzér pre prisvietenie na krátke vzdialenosti.
  • Tvrdené sklo s anti-reflexnou vrstvou
  • Odolná proti vode: IPX4
  • Inteligentná indikácia stavu nabitia batérie

H16 Wave je úplne nová prepracovaná čelovka s dvomi paralelnými LED diódami s jednou konštruovanou pre šírku, a druhou pre vzdialenosť, ktoré poskytujú maximálnu viditeľnosť. Táto čelovka ponúka rovno dve výkonné diódy CREE XM-G3 od OLIGHT-u. Čelovka Olight h16 prichádza s úplne prevratnou novinkou – vstavanou vysokokapacitnou dobíjacou lítiovou batériou so vstavanou nabíjačkou, takže sa dá nabíjať prostredníctvom Micro-USB kábla buď z počítača, alebo iného 5V USB zdroja napájania.

Táto unikátna LED OLIGHT čelovka je skomponovaná presne podľa požiadaviek tých najnáročnejších zákazníkov a užívateľov svietidiel OLIGHT. Skvelý dizajn, ľahké ovládanie, 3 úrovne svetelného výkonu, od najvyššej – 500 lumenov , cez strednú – 100 lm, až po najnižšiu – 5lm. Biele primárne svetlo, svetlo s difúzorom pre mäkšie svetlo (špeciálne pre prisvietenie na krátke vzdialenosti). Najväčšou prednosťou a najvýraznejšou charakteristikou čelovky Olight Wave H16 je funkcia ovládania čelovky pohybom ruky, pre bezkontaktné použitie. Ideálne keď si potrebujete prisvietiť a vaše ruky sú špinavé. Už nikdy viac nebude vaše svietidlo umazané od vašich rúk. Príjemné a pohodlné upínanie čelovky zvýši komfort pri používaní čelovky OLIGHT. Svetlo je možné nakláňať až do 45° uhla.

Batériový box je zakomponovaný tak nenápadne, že o ňom pri upnutí čelovky na hlavu nebudete ani vedieť. Čelovka OLIGHT H16 Wave nájde svoje uplatnenie napríklad pri čítaní, outdoorových aktivitách, cyklistike a v neposlednom rade sa uplatní na poľovačke pri vyvrhovaní a dohľadávke, rybačke a pod.  

Špecifikácia:

Svetelný výkon / výdrž:500 lm / 2 hod, 100 lm / 9,3 hod, 5 lm / 160 hod
Dosvit:100 m
Intenzita lúča:2500 cd
Odolnosť voči vode:IPX-4 (odolný proti prúdu vody počas 3 min)
Odolnosť voči pádu:z výšky 1 m
Dióda:LED Cree XLamp XM-G3
Batéria:2000 mAh 3,7 V
Rozmery hlavy:24 mm
Hmotnosť:115g
Záruka:Doživotná

Obsah balenia:

1x Olight čelovka H16 
1x 2000mAh 3.7V batéria z lítiového polyméru (zabudovaná)
1x USB-microUSB nabíjateľný kábel
2x Náhradný káblový klip
1x Návod na použitie

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj