Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac
  • NIVEX Digital Plus digitálna predsádka

NIVEX Digital Plus digitálna predsádka1 880,00€
kupujte na spátky

Popis produktu

ľúčové vlastnosti

 

Najľahší a najkompaktnejší klip medzi konkurenciou;

Najlepšia voľba pre lov na stredné a veľké vzdialenosti;

100% opakovateľnosť pri nasadení a zhodení zo zbrane a znova;

Jednoduchosť ovládania bez komplikovaných položiek ponuky;

1280 × 720 pixelov snímač a 1280 × 960 pixelov HD displej;

Výkonné IR LED a LD iluminátory s pozorovacími vzdialenosťami viac ako 500 m v noci;

Veľká odolnosť proti spätnému rázu u ťažkých kalibrov: 12 kal., 9,3 × 64, .375H & H;

Môže byť použitý vo dne;

Možno napájať z USB


NIVEX digital Plus je pokročilý monokulár, v ktorom boli kombinované a implementované najinovatívnejšie a najaktuálnejšie digitálne technológie. Vysokovýkonný farebný zobrazovací systém CCD, ktorý je citlivý na blízke infračervené aj viditeľné svetlo, poskytuje nepretržitú detekciu a rozpoznanie cieľa. Digitálny prístroj NIVEX je navrhnutý na použitie ako sledovacie zariadenie alebo ako predsádka (pripínací) nástavec pre denné optické prístroje na prevádzku v noci. Monokulár je pripevnený k prednému telu denného zameriavača pomocou adaptérov vhodných pre rôzne priemery. Digitál NIVEX nevyžaduje nulovanie, pretože optický systém je umiestnený na jednej osi.

 

Monokulár je vyrobený v kovovom puzdre so stupňom krytia IPX6, má ergonomický dizajn, je spoľahlivý a manipulácia s ním je jednoduchá. NIVEX je perfektný produkt pre profesionálne aj amatérske použitie, ako je poľovníctvo, bezpečnosť a nočné pozorovanie.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj