Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac
  • Leica Magnus 2.4 - 16x56 i - L 4a

Leica Magnus 2.4 - 16x56 i - L 4a2 286,00€ 2 835,00€

Jedine u nás Vám ponúkame osobný dovoz optiky priamo k Vám domov pri nákupe nad 1 900€. Optiku Vám nastavíme a osobne odprezentujeme jej použitie.
kupujte na spátky

Popis produktu

Na rozdiel od ostatných puškohľadov zaisťuje Magnus 2.4-16x56 zvýšený jas pri malom zväčšení. S maximálnym zväčšením (až 16x), je ideálny pre presnú steľbu na veľké vzdialenosti. V kombinácii s vynikajúcim Leica systémom priečok a vysokou prenosovou hodnotou svetla za všetkých podmienok, je ideálnou voľbou najmä pri použití malého priblíženia.
 

Mimoriadny optický výkon

Kombinácia vysokého rozlíšenia a dosiahnutie najväčšieho možného zorného poľa znamená posun optiky na hranice svojich možností. Séria Magnus i spĺňa vysoké požiadavky pre priblíženie a zorné pole a prináša najvyšší možný kontrast vďaka systému tienenia parazitného svetla. Optika je jasná a číra aj v najnepriaznivejšom počasí a svetelných podmienkach. Číslo, ktoré vás presvedčí o neuveriteľne jasnom obraze je vyjadrené priepustnosťou na úrovni 92 % - skutočná trieda! Vďaka optickým údajom sú puškové ďalekohľady série Magnus jedinečnými vo svete poľovníckej optiky.


MAGNUS JE ÚŽASNÝ – a teraz ešte lepší!

Vysokovýkonné rozlíšenie, obrovské zorné pole, maximálny kontrast, jasný obraz - všetko v jednom.


Elektronika a osvetlenie červeného bodu

Puškové ďalekohľady série Magnus disponujú kvalitnými elektronickými súčasťami so šikovnými a jednoduchými funkciami. Jednoduchým dotykom prsta na spínač zmeníte intenzitu osvetlenia modelu Magnus, podľa potreby. Model Magnus i sa vyznačuje nižšou spotrebou, čo prináša možnosť dlhšieho používania v teréne  a lepšiu bezpečnosť.


Pevné testované telo

Umiestnenie optiky a elektroniky s vysokou citlivosťou do tenkého tubusu, ktorý musí byť odolný voči nárazom aj pri tlaku veľkých kalibrov je dokonalou vlastnosťou modelu Magnus i! Tubus s hrúbkou 1,5 mm zaručuje bezpečnosť  pri montáži puškového ďalekohľadu na zbraň, a to používateľovi aj výrobcovi zbraní. Model Leica Magnus i disponuje hliníkovým tubusom, ktorý  zaručuje životnosť aj v náročných poľovníckych situáciách.


NOVÉ

Vežička stupnice nulovania - nulovanie bez použitia nástrojov, pre pohodlné nastrelenie Inovatívny priestor pre batérie - pre pohodlnú výmenu batérií Životnosť batérie - nová elektronika pre nižšiu spotrebu energie Rozmery bodky - 42 mm / 50 mm / 56 mm modeli dostali novú, o niečo menšiu červenú bodku, ktorá zabezpečuje vyššiu presnosť na vzdialené ciele
Slim dizajn okuláru - krásny, dobre vyvážený dizajn okuláru pre vyváženejší vzhľad a dojem
Re-dizajnované ovládanie osvetlenia - zabraňuje náhodnému zapnutiu / vypnutiu

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Puškohľad: Leica Magnus 2.4 - 16x56 i Priemer predných šošoviek: 56 mm Zväčšenie: 2.4 – 16 x Zoom faktor: 6.7 x Zorné pole na 100m pri max. zväčšení: 2.6 m Zorné pole na 100m pri min. zväčšení: 17 m Očný reliéf: 90 mm Výstupná pupila: 12.4 – 3.5 mm Paralaxa: nastaviteľná, 50 m až nekonečno Dioptrická korekcia: –4/+3 dpt Povrch šošoviek: AquaDura™ Prenos: TD/ TN ≥ 91 % Montáž: 30 mm tubus Odstupňovanie nastavenia: 1 klik = 1⁄3 MOA, 150 x 140 cm Dĺžka: 360 mm Hmotnosť: 785 g Vodotesnosť do: 4 m Výplň: dusík Osvietenie kríža/typ: áno/bodka Automatické vypnutie: 3 min, ±/-75° Automatické zapnutie: áno/aktivované pozíciou a/alebo pohybom Obsah balenia: krytky na predné šošovky, okulár, handrička na čistenie

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj