Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac
  • Leica Magnus 1.5-10x42 i so šínou - L 4a

Leica Magnus 1.5-10x42 i so šínou - L 4a2 505,00€

Jedine u nás Vám ponúkame osobný dovoz optiky priamo k Vám domov pri nákupe nad 1 900€. Optiku Vám nastavíme a osobne odprezentujeme jej použitie.
kupujte na spátky

Popis produktu

Vďaka 6,7-násobnému zoomu je Magnus 1.5-10x42 multi-tvárou ako lov sám. Červená bodka je ostro zobrazená a má veľmi jemne odstupňované nastavenie ostrosti jasu. So svojím vynikajúcim rozsahom zoomu, brilantne nízkym svetelným výkonom a vynikajúcou prenosťou, robustný puškohľad zapôsobí v každej situácie.

Mimoriadny optický výkon
Kombinácia vysokého rozlíšenia a dosiahnutie najväčšieho možného zorného poľa znamená posun optiky na hranice svojich možností. Séria Magnus i spĺňa vysoké požiadavky pre priblíženie a zorné pole a prináša najvyšší možný kontrast vďaka systému tienenia parazitného svetla. Optika je jasná a číra aj v najnepriaznivejšom počasí a svetelných podmienkach. Číslo, ktoré vás presvedčí o neuveriteľne jasnom obraze je vyjadrené priepustnosťou na úrovni 92 % - skutočná trieda! Vďaka optickým údajom sú puškové ďalekohľady série Magnus jedinečnými vo svete poľovníckej optiky.
MAGNUS JE ÚŽASNÝ – a teraz ešte lepší! Vysokovýkonné rozlíšenie, obrovské zorné pole, maximálny kontrast, jasný obraz - všetko v jednom.
Elektronika a osvetlenie červeného bodu Puškové ďalekohľady série Magnus disponujú kvalitnými elektronickými súčasťami so šikovnými a jednoduchými funkciami. Jednoduchým dotykom prsta na spínač zmeníte intenzitu osvetlenia modelu Magnus podľa potreby. Model Magnus i sa vyznačuje nižšou spotrebou, čo prináša možnosť dlhšieho používania v teréne  a lepšiu bezpečnosť.
Pevné testované telo Umiestnenie optiky a elektroniky s vysokou citlivosťou do tenkého tubusu, ktorý musí byť odolný voči nárazom aj pri tlaku veľkých kalibrov je dokonalou vlastnosťou modelu Magnus i! Tubus s hrúbkou 1,5 mm zaručuje bezpečnosť  pri montáži puškového ďalekohľadu na zbraň, a to používateľovi aj výrobcovi zbraní. Model Leica Magnus i disponuje hliníkovým tubusom, ktorý  zaručuje životnosť aj v náročných poľovníckych situáciách.
NOVÉ
Vežička stupnice nulovania - nulovanie bez použitia nástrojov, pre pohodlné nastrelenie Inovatívny priestor pre batérie - pre pohodlnú výmenu batérií Životnosť batérie - nová elektronika pre nižšiu spotrebu energie Rozmery bodky - 42 mm / 50 mm / 56 mm modeli dostali novú, o niečo menšiu červenú bodku, ktorá zabezpečuje vyššiu presnosť na dlhé ciele
Slim dizajn okuláru - krásny, dobre vyvážený dizajn okuláru pre vyváženejší vzhľad a dojem
Re-dizajnované ovládanie osvetlenia - zabraňuje náhodnému zapnutiu / vypnutiu

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Puškohľad: Leica Magnus 1.5 - 10x42 i so šínou Priemer predných šošoviek: 42 mm Zväčšenie: 1.5 – 10 x Zoom faktor: 6.7 x Zorné pole pri max. zväčšení: 4.1 m Zorné pole pri min. zväčšení: 26 m Očný reliéf: 90 mm Výstupná pupila: 12.4 – 4.2 mm Paralaxa: 100 m Dioptrická korekcia: –4/+3 dpt Povrch šošoviek: AquaDura™ Prenos: TD/ TN ≥ 91 % Montáž: Zeiss šína Odstupňovanie nastavenia: 1 klik = 1⁄3 MOA, 150 x 140 cm Dĺžka: 317 mm Hmotnosť: 650 g Vodotesnosť do: 4 m Výplň: dusík Osvietenie kríža/typ: áno/bodka Automatické vypnutie: 3 min, ±/-75° Automatické zapnutie: áno/aktivované pozíciou a/alebo pohybom Obsah balenia: krytky na predné šošovky, okulár, handrička na čistenie

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj