Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

InfiRay RICO RH50 - termovízny zameriavač4 090,00€ 4 577,00€

Jedine u nás Vám ponúkame osobný dovoz optiky priamo k Vám domov pri nákupe nad 1 900€. Optiku Vám nastavíme a osobne odprezentujeme jej použitie.
kupujte na spátky

Popis produktu

POPIS:


Sériu Rico tvorí multifunkčný termovízny  zameriavač, ktorý sa vyznačuje variabilným laserovým diaľkomerom, vyberateľnou batériou, až 14-násobným zväčšením obrazu a úplnou aktualizáciou softvérového rozhrania. Vďaka aktualizovanej sérii Rico ponúka IRay pokročilú korekciu a automatickú optimalizáciu obrazu.Vysoká kvalita obrazu


Zariadenie série Rico má zabudovaný infračervený, vysokovýkonný detektor Vox, ktorý prináša jasný a detailný termovízny obraz. Umožňuje jednoduchšie vyhľadávanie cieľov v tme s neuveriteľne ostrou kvalitou obrazu.

 


Funkcia laserového diaľkomeru

 

Zariadenie série Rico poskytuje možnosť laserového merania vzdialenosti, ktoré dokáže presne zachytiť a zobraziť vzdialenosť cieľa s presnosťou ± 1 m až do vzdialenosti 1 000 m. K dispozícii sú dva režimy merania: jednorazové meranie a režim skenovania. Režim skenovania umožňuje strelcovi rýchle prispôsobenie meniacim sa vzdialenostiam pre presnejšie umiestnenie strely.

diaľkomer

 


 

12 µm termálny senzor

Zariadenie je vybavené vysokovýkonnými senzormi s 12 μm rozostupom pixelov.

 


Režim Ultraclear


Zabudovaný režim vylepšenia obrazu Ultraclear je určený do nepriaznivého počasia, ako je hustá hmla a dážď. Má vyššiu citlivosť a umožňuje lepšie zobrazenie detailov.

 

 

Vysoká odolnosť voči spätnému rázu

Modely série Rico sa vyznačujú vysokou odolnosťou voči spätnému rázu až do 1 000 G.

 


Používateľský prívetivé rozhranie

Konštrukčným zámerom série Rico je priniesť na trh jednoducho ovládateľné zariadenie. Výrazný dizajn ikon poskytuje vizualizovaného sprievodcu a priehľadné pozadie zobrazenia ponuky umožňuje nerušené sledovanie cieľa. 

Náhradná batéria

Zariadenie série Rico je napájané 3,7 V batériou s kapacitou 3 600 mAh, ktorá vydrží 6 hodín prevádzky. Batérie možno rýchlo vybrať a vymeniť za nové za niekoľko sekúnd a udržať tak nepretržité napájanie zariadenia.

náhradná batéria

 

Obraz v obraze

Funkcia Obraz v obraze zvyšuje presnosť tým, že poskytuje 2-násobne zväčšený obraz v poli zámernej osnovy vo vrchnej časti displeja. Pomáha priblížiť cieľ a zároveň zachováva viditeľnosť celého zorného poľa.

Obraz v obraze


 

Mikro displej AMOLED

AMOLED mikro displej s vysokým HD rozlíšením poskytuje ostrý obraz a živé farby. Prináša vynikajúcu kvalitu zobrazenia a plynulú prevádzku aj v extrémne nízkych teplotách.

 


Video záznam

Zariadenie série Rico poskytuje možnosť videozáznamu a fotografovania počas pozorovania. Videá a fotografie je možné jednoducho preniesť pomocou káblového alebo Wi-Fi pripojenia.

videozáznamIntegrovaný akcelerometer a digitálny kompas

Integrovaný akcelerometer a digitálny kompas zvyšujú presnosť presnou identifikáciou prevýšenia a uhlov. Zariadenie dokáže identifikovať smer a stupeň bočného náklonu.3-ročná záruka (1 rok na batériu).

PARAMETRE:

Zväčšenie2,8~11,2x
VodotesnosťIP67
Hmotnosť840g
Očný reliéf (vzdialenosť zariadenia od oka)55 mm
Priemer výstupnej pupily6 mm
ObjektívF50 1,2
Display1024x768 OLED
Detekčná vzdialenosť2594m
Displej / meracia jednotkauhlopriečka 1 cm
Priemer šošovky50 mm
Batéria3,7 V/4 400 mAh
Rozmer v mm250x61x58
Výdrž batérie6 hod.
Rozlíšenie detektora640x512
NETD≤40 mk
Obrazová frekvencia50 Hz
SériaRico
TypZameriavač
Cena variantu s LRF: 5038,00 eur.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj