Notice: Undefined index: parent_id in /data/3/a/3a32f0dc-8b7e-44d5-9068-954dcdd7d32f/horrido.sk/web/vqmod/vqcache/vq2-system_storage_modification_catalog_controller_product_product.php on line 157 Minox Long-Range 5-25x56 LR | HORRIDO s.r.o.
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Minox Long-Range 5-25x56 LR1 973,00€
Dlhodobo nedostupné
kupujte na spátky

Popis produktu

CIEĽOVÁ OPTIKA PRE NAJVYŠŠIE OČAKÁVANIA NA DLHÉ VZDIALENOSTI

Vytvorené na veľké vzdialenosti. Vytvorené pre ťažké podmienky. Vytvorené pre vás. Model 5-25x56 LR vám ponúka mechanickú presnosť, optickú kvalitu a robustnú konštrukciu na najvyššej úrovni. Má všetko, čo potrebujete ako ambiciózny strelec na veľké vzdialenosti: vďaka zložitému optickému dizajnu a použitiu špeciálnych druhov skla vám ničím nerušený výhľad poskytuje vynikajúcu kvalitu obrazu až k okrajom vášho obrazu. Viacvrstvový povrch M * zaisťuje vynikajúci prenos svetla, kontrast a vernosť farieb. Veľkorysý očný reliéf zaisťuje maximálnu bezpečnosť pri použití so silnými kalibrami. 34 mm tubus sľubuje absolútne presný záber aj na veľké vzdialenosti. Aj ovládacie prvky boli navrhnuté s ohľadom na praktickú realizáciu - úpravy je možné ľahko vykonať aj v rukaviciach a za zhoršených svetelných podmienok. Šikovne navrhnutý zameriavací kríž zameraný na prax v 1. ohniskovej rovine bol špeciálne vyvinutý pre ambicióznych športových strelcov, ale ukazuje svoju silu aj pri love. 11-stupňové osvetlenie zameriavacieho kríža s automatickou deaktiváciou je samozrejme nevyhnutnou súčasťou tohto výkonného balíka.

VLASTNOSTI

- Precízna mechanika a robustná konštrukcia pre najvyššiu stabilitu streľby a opakovanie výstrelov - Najvyššia kvalita obrazu aj na okrajoch vďaka zložitému optickému dizajnu a použitiu špeciálnych druhov skla - M * multi-coating na optických prvkoch poskytuje vynikajúci prenos svetla, kontrast a farebné podanie - Veľkorysý očný reliéf poskytuje bezpečnosť aj pri použití s ​​vysokými kalibrami - Brilantný obraz na jasnom slnečnom svetle a vynikajúci kontrast v poslednom svetle - Dômyselne navrhnutý, na prax zameraný diaľkový kríž v prvej ohniskovej rovine - na veľké vzdialenosti - Vodeodolný podľa IPX7 a chránený proti vnútornému zahmlievaniu - Komfortný servis - 10-ročná záruka (po registrácii)

OBSAH BALENIA

1x puškohľad 1x batéria typu CR 2032, 3 volty 1x očná ochranná čiapočka Tenebraex 1x Ochranný kryt objektívu Tenebraex 1x krúžok adaptéra 1x Čistiaca handrička na optiku 1x Návod na použitie  

Technické parametre

Zväčšenie 5-25x
Vodotesnosť áno IPX7
Výstupná pupila 10.6 / 2.3 (min/max v mm)
Očný reliéf (vzdialenosť zariadenia od oka) ~90 mm
Zorné pole pri max. zväčšení 1.6 m (na 100 m)
Zorné pole pri min. zväčšení 7.2 m (na 100 m)
Priemer tubusu 34 mm
Dĺžka 422 mm
Paralaxa 50 m do ∞
Ohnisková rovina 1
Zámerný kríž LR
Batéria 1x CR 2032
Priemer objektívu 56 mm
Osvetlenie kríža Áno
Nastavenie dioptrie -4 / +2.2
Plnený dusíkom Áno
 

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj