Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac
  • TERMOVÍZNA PREDSÁDKA GALS SA35

TERMOVÍZNA PREDSÁDKA GALS SA353 720,00€

Jedine u nás Vám ponúkame osobný dovoz optiky priamo k Vám domov pri nákupe nad 1 900€. Optiku Vám nastavíme a osobne odprezentujeme jej použitie.
kupujte na spátky

Popis produktu

Vysokovýkonná termovízia Gals SA35 vyrobená na Slovensku

Princíp fungovania termovízneho prístroja-ďalekohľadu je založený na konverzii infračerveného žiarenia z objektu a výstupe obrazu na displeji. Softvér pre spracovanie výstupného signálu z prijímača žiarenia má vysokú snímkovú frekvenciu pre plynulé zobrazenie obrazu , v prípade optických zameriavačov je to nanajvýš dôležité pre presný zásah. Termovízne prístroje Gals realizujú plne automatický detektor kalibračného systému bez „uzávierky“ pre optimalizáciu obrazu v rôznych podmienkach pozorovania a nevyžadujú žiadne ďalšie ručné nastavenia. To zaisťuje tichý chod a automatické prispôsobenie jasu a kontrastu pod tepelným prostredím objektu. Zámerná osnova je zobrazená v elektronickej podobe a je vždy v rovine cieľového obrazu pozorovaného objektu. Pamäť prístroja má 9 rozličných nastavení zámerných osnov s možnosťou zmeny farby. Prístroj má 4 užívateľské profily, kde si môžete uložiť rozličné nastrelenia zbraní. Konštrukcia inštalovaného detektora je odolná proti nárazu, čo vám umožňuje upevniť optický prístroj na zariadenia akéhokoľvek kalibru a rôzne športové zbrane alebo na trojnožku statívu.


Vysokovýkonný termovízny nástavec SA35-640 vyrábaný na Slovensku je určený na použitie spolu so zameriavačmi denného typu. 

Prístroj pridáva možnosť pozorovať tepelné žiarenia (v infračervenom spektre) objektov a terénu a tiež umožňuje mierenú streľbu v spojení s obyčajným denným zameriavačom.

Princíp činnosti spočíva v transformácii infračerveného žiarenia, na obraz viditeľný ľudskému oku. Softvér pre spracovanie výstupného signálu z prijímača žiarenia má vysokú snímkovú frekvenciu pre plynulé zobrazenie obrazu, v prípade optických zameriavačov je to kľúčové pre presný zásah.

Termovízne prístroje Gals realizujú plne automatický detektor kalibračného systému bez „uzávierky“ pre optimalizáciu obrazu v rôznych podmienkach pozorovania a nevyžadujú žiadne ďalšie ručné nastavenia. Prístroj je vybavený nechladeným infračerveným senzorom (IR senzor) bez clony, čo umožňuje získať vysoko kvalitný obraz, ticho a automaticky bez ďalšieho zásahu používateľa. 

Zámerná osnova je zobrazená v elektronickej podobe a je vždy v rovine cieľového obrazu pozorovaného objektu. Pamäť prístroja má 9 rozličných nastavení zámerných osnov s možnosťou zmeny farby. 

Prístroj má 4 užívateľské profily, kde si môžete uložiť rozličné nastrelenia zbraní. 

Konštrukcia inštalovaného detektora je odolná proti nárazu, čo vám umožňuje upevniť optický prístroj na zariadenia akéhokoľvek kalibru a rôzne športové zbrane, alebo na trojnožku statívu.


- Jednoduché ovládanie

- Slovenské menu

- Microbolometer Ulis (640×480)

- Bezhlučná automatická kalibrácia

- 4 profily nastavenia

- Zobrazovacie režimy (teplá/biela, teplá/čierna)

- Automatický jas obrazu

- Celokovový prístroj vyrobený z ľahkej zliatiny Ergal

- Vode a prachu odolné

- Rýchloupínací adaptér Ø 48-65mm

- Záručný a pozáručný servis na Slovensku

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj