Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac
  • Vábnička Weisskirchen vtáčí nárek

Vábnička Weisskirchen vtáčí nárek34,90€

Popis produktu

S touto vábničkou imitujete vtáčí nárek pred smrťou. Závisť z koristi a vidina ľahkej koristi privábi líšku aj iných predátorov. 

Na vábničku reagujú všetky mäsožravce. Vábničku môžete používať po celý rok v každú dennú dobu. Najlepší čas na vábenie je ráno, napr. po postriežke na srnca a v podvečer.

Vábená zver pozná dobu lovu jastraba a tento lov môžete s vábničkou imitovať. Doma môžete trénovať vábenie na mačkách. Ak mačka po vábení ihneď zbystrí, robíte to správne.

Použitie vábničky je jednoduché. Do vábničky vdychujte a vydychujte vzduch rýchle za sebou. Aby ste umierajúci nárek napodobnili správne, je veľmi dôležite nezabudnúť na konci vábenia zvuk utlmiť.

Obzvlášť vierohodne znie zvuk vábničky, pokiaľ pri vábení vydáte z hrtanu "rrrrrrrr". Vábničku môžete použiť aj na sluky. Stačí, keď do nej fúknete krátke pitš-pitš.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj