Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac
  • Harkila Kamko 10 Anniversary fleece jacket

Harkila Kamko 10 Anniversary fleece jacket279,00€
kupujte na spátky

Popis produktu

Popis produktu

Härkila Kamko 10 Anniversary fleece bunda

Legendárna a najobľúbenejšia bunda Härkila Kamko oslavuje 10 rokov a preto sa Härkila rozhodla vyrobiť legendu v edícii 10 years Anniversary. Bunda je obojstranná, má niekoľko praktických vreciek a membránu od firmy GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER®, vďaka čomu je plne vetruvzdorná. Výborne funguje ako teplá, mäkká stredná vrstva v chladnom počasí alebo ako vonkajšia vrstva v teplejších no veterných dňoch. Bunda Kamko je vyrobená z mäkkej strečovej mikroflísovej tkaniny a je obojstranná, v klasickom poľovníckom zelenom prevedení na jednej strane a v jedinečnom farebnom prevedení Rustique Clay na druhej strane. Bunda je vybavená s membránou od firmy GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER®, ktorá je plne vetruvzdorná. Má tiež povrchovú úpravu odolnú proti vode (DWR), ktorá odpudzuje vodu a nečistoty. Flísová bunda s motívom 10-ročného výročia má dve náprsné vrecká a dve šikmé predné vrecká, všetky na zips.

Má tiež vrecko na zips a motív 10. výročia na ľavom rukáve. Fleecová bunda má tiež vysoký golier, obojsmerný zips a strečové manžety s palcovými dierkami, ako aj nastavenie spodného lemu. Obojstranná bunda ma množstvo praktických vreciek, vrecko na ľavom rukáve.

Vetruvzdorná vďaka membráne INFINIUM WINDSTOPPER®

Šnúrka na spodnom leme

Palcové otvory

Povrchová úprava odolná proti vode (DWR)

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj