Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Ďalekohľad Meopta MeoRange 10x42 HD s diaľkomerom1 749,00€
kupujte na spátky

Popis produktu

Meopta MeoRange 10x42 HD ďalekohľad s diaľkomerom

  • Integrovaná laserová technológia
  • 100% vodotesný
  • Plnený dusíkom - Hermeticky uzatvorený
  • Antireflexné vrstvy MeoBright 5501
  • hliníkové telo
  • Meranie do vzdialenost až 1500 METROV
 
MeoDrop zaisťujú Vynikajúce optické vlastnosti aj pri zlých svetelných podmienkach. Integrovaná laserová technológia, sústava senzorový a mikročipu umožňujú užívateľovi nevídané rád funkcií: meranie vzdialenost až do 1500 m, zobrazenie prepočítanie vzdialenost, teploty, tlaku vzduchu, kompasu ai uhla náklonu prístrojov. Všetky funkciám ktore potrebujete pre presnú streľbu na dlhé vzdialenost ŠÚ obsiahnuté v jednom prístroji.
 
MeoLux - Najnovšie vrstva MeoLux je vyvinutá pre este Lepším svetelne priepustnosť a obmedzenie Nežiaduci odleskov. Všetky optické členy ďalekohľadov z radu MeoRange ŠÚ opatrené antireflexnou vrstvou MeoLux, ktora zaisťuje až 93-95% svetelnej priepustnosti na celý binokulár (99,8% na jeden optický člen).
 
MeoDrop - Špeciálna hydrofóbna vrstvy odvádzajú vodu, prach a mastnotu z povrchu optických členov, čím napomáhajú udržaniu čistého, brilantného obrazu. Sú založené na princípe lotosového efektu; Špecificky mikroskopická vrstva sposob, že sa Nežiaduce prachové Alebo vodné čiastočky zhluknú v kvapky, ktore jednoducho z povrchu čočky skĺznu. Optické členy opatrené vrstvou MeoDrop sa lahko čistí a nevznikajú na nich šmúh.
 
HD optické členy - fluoridové skla Vďaka svojim špeciálnym optickým vlastnostiam umožň dosiahnuť významne vyššieho potlačením chromatickej aberácie, Ako pri použití štandardných optických materiálovom.
 
Optické komponenty - Jednotlivé optické komponenty ŠÚ v Meopte vyrobenej, starostlivá Očistený, vyleštenie a precíznych zložené pre špičkový výkon.
 
Vodotesný - Všetky Dalekohledy SU-100% vodotesné, ponorné a ŠÚ plne chránený proti vlhkosti, dazd a snehu.
 
Plnením dusíkom - Všetky Dalekohledy ŠÚ hermeticky uzavrú, plnené inertným plynom, čo 100% zabraňuje vnútornému rosením.
 
Systém hranolov - precízne vybrúsené Schmidt-Pechanová systémy hranolov umožň dlhé pozorovanie bez únavy zraku.
Zaostrovaním a dioptrická korekciám - Centrálne koliesko zaostrovaním s integrovaným točítkom dioptrickej korekcie pre jednoduché správne nastavenie jedným prstom.
 
Ergonomický tvar - Ochranné gumové armovaním je na úchopových plochách zmäkčené pro Zníženie únavy rúk a intenzívnejším držanie. Ergonomicky tvarovaná miesta pre palce vyhovieme každému a zaručí vyvážený a pohodlný úchop.
 
Hliníkové telesá - Teleso z ľahkých hliníkových zliatin používaných v leteckom priemysle je Mimoriadne odolné a zaručí dlhú životnosť.
 
Technická špecifikácia:
 
Zvačšenie: 10 x
Optický priemer objektívu: 42 mm
Zorné pole: 110 m / 1000 m
Zorné pole: 6,35 °
Vzdialenost výstupnej pupily: 21,5 mm
Minimálna pozorovacím vzdialenost: 5 m
Priemer výstupnej pupily: 3,7 mm
Súmrakový faktor: 21,2
Svetelná priepoustnosť Denne - typická: 88%
Svetelná priepustnosť súmraková: 80%
Interpupilárna vzdialenost: 56/74 mm
Dioptrická korekciám: -3 / 3
Výška x Šírka x hĺbka 157 x 134 x 70 mm
Hmotnosť (bez krytiek a popruhu): 940g
 

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj

Súvisiace produkty