Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Carinthia XP II Plus - bivakovací vak549,00€
kupujte na spátky

Popis produktu

POPIS:

XP II PLUS

XP II Plus je bivak so zahnutou tyčou, ktorá udržuje tvár voľnú. Vďaka technológii GORE-TEX® ARID LITE AIR, jedinečnému trojvrstvovému laminátu, je úplne vodotesný a mimoriadne priedušný. Pútka na spodnej strane umožňujú integráciu podložky na spanie pre ďalšie pohodlie a ochranu pred chladom.
 

VAKY A STANY BIWAK
Bivak môže byť nevyhnutný, ak nenájdete miesto pre stan alebo ak nedobrovoľne musíte stráviť noc vonku. To znamená: bivakovacie vrece môže byť životne dôležité! Ponúkame modely, ktoré neustále vyrábame z tých najlepších materiálov. Technológia priepustná pre plyn GORE-TEX® je jedinečný trojvrstvový laminát: absolútne nepremokavý a mimoriadne priedušný. Na rozdiel od membrány GORE-TEX® používanej na odevy je technológia GORE-TEX® priepustná pre plyn priepustná pre vzduch. Naše bivakovacie vrecia a stany môžu byť preto úplne uzavreté - absolútna ochrana pred poveternostnými vplyvmi a veľkým komfortom!
Korutánsko a Gore-Tex®

CARINTHIA BIWACK VAKY S PRIEPUSTNOU TECHNOLÓGIOU NA PLYN GORE-TEX®

PREDCHÁDZAJÚCE O² A CO²
Systém bivakovacích vriec CARINTHIA s technológiou priepustnou pre plyn Gore-Tex® je vodotesná a vetruodolná multifunkčná vrstva s dokonalými vlastnosťami pre všetky činnosti vo vlhkom teréne a v daždi. Unikátny laminát Gore-Tex® je nielen mimoriadne priedušný, ale aj priepustný pre kyslík a oxid uhličitý (okolitý vzduch). To znamená, že je možné vytvoriť úplne uzavreté vodné a vetruodolné prostredie na spanie v nepriaznivých poveternostných podmienkach. Vzduchová priepustnosť systému bola testovaná do hĺbky 1 m snehu.

MENEJ VÁHY A OBJEMU, VIAC FLEXIBILITY
Laminát Gore-Tex® pre spánkové systémy je navrhnutý tak, aby bol ľahší a stlačiteľnejší. Špeciálna kombinácia materiálov sa používa na dosiahnutie najlepšej rovnováhy medzi odolnosťou a nízkou hmotnosťou. Vonkajšia vrstva sa skladá z ľahkého, pre plyn priepustného materiálu, pre podlahovú plochu je použitý robustný laminát. Táto kombinácia vytvára najlepšiu rovnováhu medzi hmotnosťou, odolnosťou a ochranou.


MOŽNOSTI VYUŽITIA SYSTÉMOV CARWTHIA BIWAK:
Bivak, malý stan, pozorovacie stanovište, núdzové nosidlá , prenosné vodotesné úložisko, vodotesná prepravná taška pri prechode cez rieky.


OCHRANA PROTI STUDENI A VODE V
KARINSKU Bivakovacie systémy s plynovou permeabilnou technológiou Gore-Tex® vykazujú vynikajúce izolačné vlastnosti a znamenajú dodatočnú ochranu pred chladom pre používateľa, najmä ak sú zatvorené. Kondenzácia vodnej pary v interiéri sa zníži a výsledná kondenzácia sa rýchlo prenesie von.

Materiál a špecifikácie
3 vrstvy laminátu GORE-TEX® Vonkajšia
tkanina: 100% PA 6,6
Funkčná
vrstva : membrána na báze ePTFE Podlahová tkanina: 100% PA 6,6
Rozmery (cm): 250/104/76
Veľkosť balenia (cm): 35x10
Hmotnosť (g): 1 185

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj