Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Carinthia Observer Plus - bivakovací stan649,00€
kupujte na spátky

Popis produktu

POPIS:

POZOROVATEĽ PLUS

Perfektný bivakovací stan so samostatne stojacim dvojitým stĺpikom. Dve kruhové tyče stanu tvoria na konci hlavy akúsi kupolu, ktorá poskytuje užívateľovi dostatok priestoru na umiestnenie vybavenia. Observer Plus má mierne sklonenú čiaru od oblasti hlavy po koniec chodidla. Otvor v tvare L uľahčuje nastupovanie a vystupovanie a stan v bivaku je uzavretý dvoma zipsami. Predná strana umožňuje pozorovaciu plochu 180 ° a dá sa za nepriaznivého počasia úplne uzavrieť. Pušku a / alebo ďalekohľad je možné stále uviesť do polohy prostredníctvom pozorovacieho otvoru, ktorý zostáva voľný. Pozorovacia štrbina aj vstupný otvor sú vybavené sieťou proti komárom.Izolačnú rohož je možné upevniť pomocou piatich integrovaných slučiek na zadnej strane.


VAKY A STANY BIWAK

Bivak môže byť nevyhnutný, ak nenájdete miesto pre stan alebo ak nedobrovoľne musíte stráviť noc vonku. To znamená: bivakovacie vrece môže byť životne dôležité! Ponúkame modely, ktoré neustále vyrábame z tých najlepších materiálov. Technológia priepustná pre plyn GORE-TEX® je jedinečný trojvrstvový laminát: absolútne nepremokavý a mimoriadne priedušný. Na rozdiel od membrány GORE-TEX® používanej na odevy je technológia GORE-TEX® priepustná pre plyn priepustná pre vzduch. Naše bivakovacie vrecia a stany môžu byť preto úplne uzavreté - absolútna ochrana pred poveternostnými vplyvmi a veľkým komfortom!
Korutánsko a Gore-Tex®

CARINTHIA BIWACK TAŠKY S PRIEPUSTNOU TECHNOLÓGIOU NA PLYN GORE-TEX®

O² A CO² PRÍPUSTNÉ

Systém bivakových vriec CARINTHIA s technológiou priepustnou pre plyn Gore-Tex® je nepremokavá a vetruodolná multifunkčná vrstva s dokonalými vlastnosťami pre všetky činnosti vo vlhkom teréne a v daždi. Unikátny laminát Gore-Tex® je nielen mimoriadne priedušný, ale aj priepustný pre kyslík a oxid uhličitý (okolitý vzduch). To znamená, že je možné vytvoriť úplne uzavreté vodné a vetruodolné prostredie na spanie v nepriaznivých poveternostných podmienkach. Vzduchová priepustnosť systému bola testovaná do hĺbky 1 m snehu.

MENEJ VÁHY A OBJEMU, VIAC FLEXIBILITY

Laminát Gore-Tex® pre spánkové systémy je navrhnutý tak, aby bol ľahší a stlačiteľnejší. Špeciálna kombinácia materiálov sa používa na dosiahnutie najlepšej rovnováhy medzi odolnosťou a nízkou hmotnosťou. Vonkajšia vrstva sa skladá z ľahkého, pre plyn priepustného materiálu, pre podlahovú plochu je použitý robustný laminát. Táto kombinácia vytvára najlepšiu rovnováhu medzi hmotnosťou, odolnosťou a ochranou.

MOŽNOSTI VYUŽITIA BIWAKSYSTÉMOV KARINSTIA:
Bivak, malý stan, pozorovacie stanovište, núdzové nosidlá , prenosné vodotesné úložisko, vodotesná prepravná taška pri prechode cez rieky.

OCHRANA PROTI STUDENEJ A VLHKEJ
Bivakové systémy CARINTHIA s plynovou permeabilnou technológiou Gore-Tex® vykazujú vynikajúce izolačné vlastnosti a znamenajú dodatočnú ochranu pred chladom pre používateľa, najmä ak sú zatvorené. Kondenzácia vodnej pary v interiéri sa zníži a výsledná kondenzácia sa rýchlo prenesie von.
Materiál a špecifikácie
3 vrstvy laminátu GORE-TEX® Vonkajšia tkanina
: 100% PA 6,6
Funkčná
vrstva : membrána na báze ePTFE Podlahová tkanina: 100% PA 6,6
Rozmery (cm): 240/104/75
Veľkosť balenia (cm): 35x12
Hmotnosť (g): 1 750

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj