Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Carinthia Micro Tent Plus - bivakovací plus749,00€
kupujte na spátky

Popis produktu

POPIS:

MICRO STAN PLUS

Bivakový stan pre jedného človeka vyvinutý pre špeciálne sily. Strednú časť je možné otvoriť pomocou dvoch zipsov, ktoré sú rozopnuté okolo. Zipsy sú nepremokavé vďaka špeciálne vyvinutým príchytkám. Integrovanú moskytiéru je možné uzavrieť samostatne. Izolačnú rohož je možné upevniť pomocou piatich integrovaných slučiek na zadnej strane.
 

VAKY A STANY BIWAK

Bivak môže byť nevyhnutný, ak nenájdete miesto pre stan alebo ak nedobrovoľne musíte stráviť noc vonku. To znamená: bivakovacie vrece môže byť životne dôležité! Ponúkame modely, ktoré neustále vyrábame z tých najlepších materiálov. Technológia priepustná pre plyn GORE-TEX® je jedinečný trojvrstvový laminát: absolútne nepremokavý a mimoriadne priedušný. Na rozdiel od membrány GORE-TEX® používanej na odevy je technológia GORE-TEX® priepustná pre plyn priepustná pre vzduch. Naše bivakovacie vrecia a stany môžu byť preto úplne uzavreté - absolútna ochrana pred poveternostnými vplyvmi a veľkým komfortom!
Korutánsko a Gore-Tex®

CARINTHIA BIWACK VAKY S PRIEPUSTNOU TECHNOLÓGIOU NA PLYN GORE-TEX®

O² A CO² PRÍPUSTNÉ

Systém bivakových vriec CARINTHIA s technológiou priepustnou pre plyn Gore-Tex® je nepremokavá a vetruodolná multifunkčná vrstva s dokonalými vlastnosťami pre všetky činnosti vo vlhkom teréne a v daždi. Unikátny laminát Gore-Tex® je nielen mimoriadne priedušný, ale aj priepustný pre kyslík a oxid uhličitý (okolitý vzduch). To znamená, že je možné vytvoriť úplne uzavreté vodné a vetruodolné prostredie na spanie v nepriaznivých poveternostných podmienkach. Vzduchová priepustnosť systému bola testovaná do hĺbky 1 m snehu.

MENEJ VÁHY A OBJEMU, VIAC FLEXIBILITY

Laminát Gore-Tex® pre spánkové systémy je navrhnutý tak, aby bol ľahší a stlačiteľnejší. Špeciálna kombinácia materiálov sa používa na dosiahnutie najlepšej rovnováhy medzi odolnosťou a nízkou hmotnosťou. Vonkajšia vrstva sa skladá z ľahkého, pre plyn priepustného materiálu, pre podlahovú plochu je použitý robustný laminát. Táto kombinácia vytvára najlepšiu rovnováhu medzi hmotnosťou, odolnosťou a ochranou.

MOŽNOSTI VYUŽITIA SYSTÉMOV CARWTHIA BIWAK:
Bivak, malý stan, pozorovacie stanovište, núdzové nosidlá , prenosné vodotesné úložisko, vodotesná prepravná taška pri prechode cez rieky.

OCHRANA PROTI STUDENEJ A VLHKEJ

Bivakové systémy CARINTHIA s plynovou permeabilnou technológiou Gore-Tex® vykazujú vynikajúce izolačné vlastnosti a znamenajú dodatočnú ochranu pred chladom pre používateľa, najmä ak sú zatvorené. Kondenzácia vodnej pary v interiéri sa zníži a výsledná kondenzácia sa rýchlo prenesie von.
Materiál a špecifikácie
3 vrstvy laminátu Gore-Tex® Vonkajšia
tkanina: 100% PA 6,6
Funkčná vrstva: membrána na báze ePTFE
Podlahová tkanina: 100% PA 6,6
Rozmery (cm): 270/75/75
Hmotnosť (g): 1 800
Veľkosť balenia (cm): 35x12

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj