Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Carinthia Expedition Cover Gore - expedičný kryt/obal na spací vak299,90€
kupujte na spátky

Popis produktu

POPIS:

EXPEDIČNÝ KRYT GORE

Expedition-Cover Gore je klasický bivakovací vak - absolútne nepremokavý a priedušný. So systémom na zips na zips môžete spací vak zipsovať do bivakovacieho vreca. Nastupovanie a vystupovanie je rovnako príjemné a pohodlné ako pri spacáku bez poťahu. Podlaha pokrytá PU zaručuje 100% vodotesnosť.


VAKY A STANY BIWAK

Bivak môže byť nevyhnutný, ak nenájdete miesto pre stan alebo ak nedobrovoľne musíte zostať vonku. To znamená: bivakovacie vrece môže byť životne dôležité! Ponúkame modely, ktoré neustále vyrábame z tých najlepších materiálov. Technológia priepustná pre plyn GORE-TEX® je jedinečný trojvrstvový laminát: absolútne nepremokavý a mimoriadne priedušný. Na rozdiel od membrány GORE-TEX® používanej na odevy je technológia GORE-TEX® priepustná pre plyn priepustná pre vzduch. Naše bivakovacie vrecia a stany môžu byť preto úplne uzavreté - absolútna ochrana pred poveternostnými vplyvmi a veľkým komfortom!
Korutánsko a Gore-Tex®

CARINTHIA BIWACK VAKY S PRIEPUSTNOU TECHNOLÓGIOU NA PLYN GORE-TEX®

PREDCHÁDZAJÚCE O² A CO²

Systém bivakovacích vriec CARINTHIA s technológiou priepustnou pre plyn Gore-Tex® je vodotesná a vetruodolná multifunkčná vrstva s dokonalými vlastnosťami pre všetky činnosti vo vlhkom teréne a v daždi. Unikátny laminát Gore-Tex® je nielen mimoriadne priedušný, ale aj priepustný pre kyslík a oxid uhličitý (okolitý vzduch). To znamená, že je možné vytvoriť úplne uzavreté vodné a vetruodolné prostredie na spanie v nepriaznivých poveternostných podmienkach. Vzduchová priepustnosť systému bola testovaná do hĺbky 1 m snehu.

MENEJ VÁHY A OBJEMU, VIAC FLEXIBILITY

Laminát Gore-Tex® pre spánkové systémy je navrhnutý tak, aby bol ľahší a stlačiteľnejší. Na dosiahnutie najlepšej rovnováhy medzi trvanlivosťou a nízkou hmotnosťou sa používa špeciálna kombinácia materiálov. Vonkajšia vrstva pozostáva z ľahkého, pre plyn priepustného materiálu, pre podlahovú plochu je použitý robustný laminát. Táto kombinácia vytvára najlepšiu rovnováhu medzi hmotnosťou, odolnosťou a ochranou.

MOŽNOSTI VYUŽITIA SYSTÉMOV CARWTHIA BIWAK:

Bivak, malý stan, pozorovacie stanovište, núdzové nosidlá , prenosný nepremokavý sklad, nepremokavá prepravná taška pri prechode cez rieky.

OCHRANA PROTI STUDENEJ A VLHKEJ

Bivakové systémy CARINTHIA s plynovou permeabilnou technológiou Gore-Tex® vykazujú vynikajúce izolačné vlastnosti a znamenajú dodatočnú ochranu pred chladom pre používateľa, najmä ak sú zatvorené. Kondenzácia vodnej pary v interiéri sa zníži a výsledná kondenzácia sa rýchlo prenesie von.
Materiál a špecifikácie
3 vrstvy laminátu GORE-TEX® Vonkajšia tkanina
: 100% PA 6.6
Funkčná
vrstva : membrána na báze ePTFE Podlahová tkanina: PU potiahnutá 100% polyamid
Dĺžka (cm): 230
Koniec chodidla (cm): 90
Veľkosť balenia (cm): 32x10
Hmotnosť g): 600

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj