Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Carinthia Combat - bivakovací vak499,00€
kupujte na spátky

Popis produktu

POPIS:

BOJ

COMBAT je klasické bivakovacie vrece s minimálnou veľkosti a hmotnosti balenia. Bivakovacie vrece sa používa hlavne na horolezectvo alebo ako súčasť balíka na prežitie. Technológia GORE-TEX® ARID LITE AIR zaisťuje 100% vodotesnosť a je vetruodolná a zároveň priedušná.

 

TAŠKY A STANY BIWAK

Bivak môže byť nevyhnutný, ak nenájdete miesto pre stan alebo ak nedobrovoľne musíte stráviť noc vonku. To znamená: bivakovacie vrece môže byť životne dôležité! Ponúkame modely, ktoré neustále vyrábame z tých najlepších materiálov. Technológia priepustná pre plyn GORE-TEX® je jedinečný trojvrstvový laminát: absolútne nepremokavý a mimoriadne priedušný. Na rozdiel od membrány GORE-TEX® používanej na odevy je technológia GORE-TEX® priepustná pre plyn priepustná pre vzduch. Naše bivakovacie vrecia a stany môžu byť preto úplne uzavreté - absolútna ochrana pred poveternostnými vplyvmi a veľkým komfortom!
Korutánsko a Gore-Tex®

CARINTHIA BIWACK VAKY S PRIEPUSTNOU TECHNOLÓGIOU NA PLYN GORE-TEX®

O² A CO² PRÍPUSTNÉ

Systém bivakových vriec CARINTHIA s technológiou priepustnou pre plyn Gore-Tex® je nepremokavá a vetruodolná multifunkčná vrstva s dokonalými vlastnosťami pre všetky činnosti vo vlhkom teréne a v daždi. Unikátny laminát Gore-Tex® je nielen mimoriadne priedušný, ale aj priepustný pre kyslík a oxid uhličitý (okolitý vzduch). To znamená, že je možné vytvoriť úplne uzavreté vodné a vetruodolné prostredie na spanie v nepriaznivých poveternostných podmienkach. Vzduchová priepustnosť systému bola testovaná do hĺbky 1 m snehu.

MENEJ VÁHY A OBJEMU, VIAC FLEXIBILITY

Laminát Gore-Tex® pre spánkové systémy je navrhnutý tak, aby bol ľahší a stlačiteľnejší. Špeciálna kombinácia materiálov sa používa na dosiahnutie najlepšej rovnováhy medzi odolnosťou a nízkou hmotnosťou. Vonkajšia vrstva sa skladá z ľahkého, pre plyn priepustného materiálu, pre podlahovú plochu je použitý robustný laminát. Táto kombinácia vytvára najlepšiu rovnováhu medzi hmotnosťou, odolnosťou a ochranou.
Možné využitie
bivakovacích systémov CARINTHIA : bivak, malý stan, pozorovacie stanovište, núdzové nosidlá , prenosné vodotesné úložisko, vodotesná prepravná taška pri prechode cez rieky.

OCHRANA PROTI STUDENEJ A VLHKEJ

Bivakové systémy CARINTHIA s plynovou permeabilnou technológiou Gore-Tex® vykazujú vynikajúce izolačné vlastnosti a znamenajú dodatočnú ochranu pred chladom pre používateľa, najmä ak sú zatvorené. Kondenzácia vodnej pary v interiéri sa zníži a výsledná kondenzácia sa rýchlo prenesie von.
Materiál a špecifikácie
3 vrstvy laminátu GORE-TEX® Vonkajšia tkanina
: 100% PA 6,6
Funkčná
vrstva : membrána na báze ePTFE Podlahová tkanina: 100% PA 6,6
Rozmery (cm): 250/95/53
Veľkosť balenia (cm): 32x8
Hmotnosť (g): 700

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj